Урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Дубриничі

Сьогодні, 22 червня, на запрошення Дубриницько-Малоберезнянської територіальної громади Ужгородського району в. о. голови Ужгородської районної державної адміністрації Христина Мацко, заступник голови райдержадміністрації Віталій Дупин та в.о. директора департаменту охорони здоров'я Закарпатської обласної державної адміністрації Ольга Чемет прийняли участь у святкуванні Дня села Дубриничі та 30-ї річниці Незалежності України.
В рамках святкової програми  було урочисто відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Дубриничі. З словами привітання до присутніх звернулася в.о. голови райдержадміністрації Христина Мацко і побажала, щоб в новозбудованій амбулаторії місцеві жителі відчували, що про їхнє здоров’я турбуються, а якісна медична послуга стала ближчою. “Сьогодні держава робить усе для того, щоб значно покращити якість медичних послуг у сільській місцевості. І відкриття цієї амбулаторії є яскравим доказом цього”, – додала посадовець.
Для жителів с.Дубриничі та громади в цілому відкриття амбулаторії – це дуже важлива подія – тепер вони матимуть змогу отримувати якісну та доступну медицину в комфортних умовах. Просторе і гарне приміщення, що відповідає сучасним стандартам,  з усім необхідним обладнанням для надання первинної медичної допомоги, збудоване у рамках проєкту «Доступна медицина». У приміщені розміщені кабінети лікарів, процедурна, кабінет щеплень, реєстратура. Також передбачено умови для осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Урочисте перерізання символічної стрічки ознаменувало відкриття нової амбулаторії, а далі всі присутні мали можливість оглянути приміщення закладу, його матеріально-технічне оснащення.
 Продовжилось святкування надзвичайно цікавою та насиченою культурно-масовою програмою, дитячим велозаїздом "Ми, діти України!", святковим концертом за участі аматорських колективів, запаленням ватри та народними гуляннями.

Остання зміна сторінки: 22-08-2021 22:12