Участь в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христини Мацко у селекторній нараді

Сьогодні, в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко взяла участь у селекторній нараді щодо додержання вимог законодавства про захист персональних даних для органів державної влади та органів місцевого самоврядування, яка відбулась за участі Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у сфері захисту персональних даних Інни Берназюк. На нараді також був присутній голова районної ради Юрій Фрінцко. Під час зустрічі учасники обговорили загальні положення чинного законодавства, виконання їх вимог, рекомендації та роз’яснення з налагодження процесів організації обробки та захисту персональних даних в органах державної влади та органах місцевого самоврядування. Відповідно до норм закону, обробка персональних даних державними органами має бути передбачена законодавством та переслідувати законну мету.

Остання зміна сторінки: 08-06-2021 15:58