Участь в.о. голови райдержадміністрації у засідання постійних комісій районної ради

Сьогодні в Ужгородській районній раді відбулись засідання постійних комісій районної ради з питань земельних ресурсів, архітектури та будівництва, природокористування, збереження довкілля та розвитку рекреації та з питань бюджету, фінансової політики, економічного розвитку та сприяння підприємництву в яких прийняла участь в.о голови Ужгородської районної державної адміністрації Христина Мацко.

Членами комісій було розглянуто та погоджено проекти рішень питань порядку денного чергової п’ятої сесії районної ради, що планується провести 17 вересня ц.р. Більш детально було вивчено та розглянуто профільні питання, а саме: комісія з питань земельних ресурсів, архітектури та будівництва, природокористування, збереження довкілля та розвитку рекреації погодила проекти рішень Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів с. Розівка Холмківської сільської ради, с.Великі Лази Баранинської сільської ради та с.Великі Геєвці Сюртівської сільської ради.

На засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансової політики, економічного розвитку та сприяння підприємництву депутатами було подано пропозиції з питання порядку денного «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2020 року № 32 «Про районний бюджет на 2021 рік» ( із змінами від 05.03.2021 року, 16.04.2021 року, 18.06.2021 року). Загалом, всі проекти рішень питань порядку денного було узгоджено та рекомендовано винести на розгляд чергової сесії.

Депутати також розглянули листи та звернення щодо можливості додаткового фінансування та вирішення нагальних проблем району.

Остання зміна сторінки: 16-09-2021 16:04