Участь в урочистостях з нагоди Дня працівників освіти

Сьогодні, голова Ужгородської райдержадміністрації Радіон Кіштулинець   урочисто привітав працівників освіти Сюртівської територіальної громади з нагоди професійного свята. Урочистості, присвячені Дню працівників освіти, відбулися у клубі с. Тийглаш. У своєму привітанні,  керівник району відзначив вагому роль вчителя у вихованні підростаючого покоління, подякував освітянам за відданість професії, мудрість і терпіння, за натхненну працю.

У рамках заходу, за сумлінну працю на освітянській ниві, високу професійну компетентність, вагомі успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти, кращим представникам галузі вручив грамоти Ужгородської районної державної адміністрації Пекар Тюнде – начальнику відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сюртівської сільської ради та Роберту Дюрке – директору Великогеєвцької гімназії Сюртівської сільської ради.  Наприкінці свята, гарний настрій створив святковий концерт за участю фольклорних та аматорських колективів громади.

Остання зміна сторінки: 30-09-2021 16:20