Участь в урочистостях до 25-ї річниці Конституції України

До 25-ї річниці Конституції України в Ужгороді відбулися урочистості на площі Народній. В.о. голови Ужгородської районної державної адміністрації Христина Мацко  та  Віталій Дупин - заступник голови Ужгородської РДА разом з головою Закарпатської ОДА Анатолієм Полосковим, заступником голови Закарпатської ОДА Ігорем Шинкарюком, заступником голови Закарпатської облради Денисом Маном, головою міста Ужгорода Богданом Андрієвим, консулами, військовослужбовцями, духовенством, представниками правоохоронних структур, управління ДСНС області поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку. Заслужений академічний Закарпатський народний хор виконав Гімн України, духовний гімн «Боже великий, єдиний, нам Україну храни» та пісню "Червона калина".

Остання зміна сторінки: 29-06-2021 12:12