Участь у зборах щодо підготовки до призову на строкову військову службу

Сьогодні на базі Берегівської райдержадміністрації заступник голови Закарпатської ОДА й очільник обласної призовної комісії Ігор Шинкарюк провів інструктивно-методичні збори з посадовими особами, які відповідають за підготовку та здійснення заходів щодо призову громадян на строкову військову службу.

В зборах прийняв участь голова Ужгородської районної призовної комісії, заступник голови Ужгородської районної державної адміністрації Віталій Дупин, а також були залучені представники центрів комплектування, медики, співробітники Національної поліції та інші.

Як зауважив Ігор Шинкарюк, загалом минулого року на збірні пункти області було прийнято 379 призовників.

Голова обласної призовної комісії наголосив на тому, що завдяки злагодженій командній роботі були повністю виконані планові завдання минулого призову, які поставив Президент України Володимир Зеленський, а це є надважливим, тому що безпосередньо впливає на обороноздатність держави.

Громадяни, які проходили військову службу та мають відповідні знання, вміння і навички, є основою формування підрозділів територіальної оборони. Тому системна робота сьогодні впливає на результати у майбутній роботі щодо оборони країни.

За словами заступника голови облдержадміністрації, не всі територіальні громади, райони та центри комплектування якісно виконали завдання щодо призову.

Ці питання стосуються проблем фінансового та матеріального забезпечення роботи комісій, ухилення громадян від призову та розшуку вказаної категорії осіб, організації роботи в умовах карантинних заходів тощо.

«Саме для підвищення ефективності роботи призовних комісій та усунення впливу негативних чинників ми проводимо такі зустрічі.

Виконання заходів призову перебуває під особистим контролем голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова», – підкреслив Ігор Шинкарюк.

Остання зміна сторінки: 21-09-2021 16:40