Участь у гала-концерті переможців та гостей ІХ Всеукраїнського хорового конкурсу ім. Миколи Леонтовича

У рамках культурного марафону «Не забуваючи минуле, погляд у майбутнє», присвяченого 30-річчю Незалежності України та з нагоди 25-ї річниці Конституції України, за ініціативи голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова на площі Народній відбувся гала-концерт переможців та гостей ІХ Всеукраїнського хорового конкурсу ім. Миколи Леонтовича.

В.о голови райдержадміністрацій Христина Мацко та Віталій Дупин - заступник голови Ужгородської РДА взяли участь у заході разом з головою Закарпатської ОДА Анатолієм Полосковим, заступником голови Закарпатської ОДА Ігорем Шинкарюком, заступником голови Закарпатської облради Денисом Маном, директором Департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА Євгеном Тищуком.

Біля будівлі обласної держадміністрації, на площі Народній, виступили Заслужений академічний Закарпатський народний хор, хор Іршавської дитячої школи мистецтв «Глорія», Чоловіча хорова капела «Боян» ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Народний жіночий камерний хор «Bel canto» Солотвинської ТГ,

Зразковий колектив «Перлинка» Ужгородської дитячої музичної школи №1 ім. П. І. Чайковського,

Народний аматорський хор «Мелодія» Іршавського міського будинку, Мукачівський молодіжний хор та інші.

На завершення святкового концерту усі артисти спільно виконали духовний гімн «Молитва за Україну» (музика Миколи Лисенка, слова Олександра Кониського).

Остання зміна сторінки: 29-06-2021 12:04