У військовій адміністрації відбулась нарада з головами територіальних громад Ужгородського району.

Сьогодні, 14 червня 2022 року, начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець провів нараду з головами територіальних громад Ужгородщини на якій розглянули питанння створення та діяльності добровольчих формувань територіальних громад в Ужгородському районі.

В нараді взяли участь заступник начальника Ужгородської районної військової адміністрації Віталій Дупин, т.в.о. командира військової частини Констянтин Онопко, представники правоохоронних органів, а також командири та кандидати на посади командирів добровольчих формувань територіальних громад.

У ході наради було обговорено питання щодо функціонування добровольчих формувань. Представники органів місцевого самоврядування порушили низку нагальних питань щодо організації роботи добровольчих формувань та їх матеріально-технічного забезпечення.

Начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець наголосив на важливості створення таких формувань, з метою додаткового захисту територіальних громад району та протидії загроз в умовах воєнного стану.

За результатами наради визначено подальші шляхи реалізації оборонної політики на території району.

Остання зміна сторінки: 14-06-2022 14:28