У Тур’є-Реметівській територіальній громаді Ужгородського району відкрили амбулаторії загальної практики сімейної медицини

27 травня в селі Тур'ї Ремети та селі Тур’я Бистра Тур’є-Реметівської територіальної громади Ужгородського району відкрили новозбудовані амбулаторії загальної практики сімейної медицини. В урочистому відкритті взяли участь голова Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолій Полосков, заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Шинкарюк, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров, в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко - перший заступник голови Ужгородської РДА , голова районної ради Юрій Фрінцко, Віталій Дупин-заступник голови Ужгородської РДА , керівник апарату райдержадміністрації Руслана Боднарюк, голова Тур’є-Реметівської сільської ради Надія Девіцька та її заступники, старости, директор Комунального некомерційного підприємства "Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги "Перечинської районної ради Закарпатської області Юрій Малишко, головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації Ганна Романко, а також депутати Верховної ради України Роберт Горват та Михайло Лаба, депутати Ужгородської районної ради Ігор Денисенко, Мар’яна Ладомиряк.

Христина Мацко звернулася до всіх присутніх з вітальним словом і привітала з довгоочікуваною подією, зазначила важливість виконання загальнодержавної Програми з розвитку сільської медицини, прикладом чого є дані амбулаторії та побажала успіхів і злагодженої продуктивної роботи з надання ефективних медичних послуг населенню громади. Кошти на виконання будівельних робіт, на закупку медичного обладнання були виділені із Державного бюджету. Додаткові кошти виділяли з бюджету району та місцевих бюджетів. Обслуговуватимуть медичні заклади жителів населених пунктів Тур'ї Ремети, Туриця, Раково та Тур’я Бистра і Свалявка, а це близько сім тисяч мешканців, та всіх бажаючих укласти декларацію з сімейним лікарем даних амбулаторій: всього укладено 6157 декларацій. Тут забезпечуватимуть надання послуг з первинної медико-санітарної допомоги жителям чотири сімейні лікарі, вісім медичних сестер та обслуговуючий персонал. Для сільських амбулаторій придбано два санітарні автомобілі та сучасне медичне та комп’ютерне обладнання.

Відкриття сучасних медичних закладів дасть можливість жителям громади якісно та в покращених умовах отримувати медичні послуги з первинної медичної допомоги, які є гарантовано безкоштовними та оплачуються з державного бюджету.

Остання зміна сторінки: 06-01-2022 09:40