![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/14.02.2020_7.jpeg?itok=OGc0Bekk)
13 лютого в райдержадміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій прийнято рішення продовжити карантинні заходи (призупинити навчальний процес) у всіх закладах загальної середньої освіти району (включаючи НВК), починаючи із 17.02.2020 року на 7 календарних днів, у зв’язку з подальшим зростанням активності епідпроцесу з респіраторно-вірусної групи інфекцій та грипу в районі.
Обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені на епідемічний період, стосуються як навчання так і позашкільних масових заходів.
Остання зміна сторінки: 14-02-2020 13:57