У селі Ратівці на Ужгородщині відкрили дитячий будинок сімейного типу

Сьогодні, 05 серпня у селі Ратівці Сюртівської територіальної громади Ужгородського району відкрили дитячий будинок сімейного типу. Родина Олександра та Валерії Башані  до власних трьох дітей взяли на виховання ще шестеро дітей, що мають правовий статус дітей, позбавлених батьківського піклування, які пов’язані між собою родинними стосунками - з однієї родини. До влаштування у сім’ю двоє дітей перебували в обласному Будинку дитини м. Свалява, інші четверо перебували у благодійної організації Центрі соціальної опіки дитини „Дім Милосердя”. Будинок сім’ї Башані для функціонування дитячого будинку передали за сприянням організації об’єднання громадян „Будинок соціального захисту дітей ім. Святого Михайла села Ратівці”. Варто відзначити, що на території даного комплексу це вже вп’яте відкривається заклад такого типу.

Участь в урочистому відкритті дитячого будинку сімейного типу взяли керівник краю, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолій Полосков, його заступник Петро Добромільський, начальник Служби у справах дітей облдержадміністрації Світлана Якімеліна, в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Віталій Дупин, консул Генерального консульства Угорщини в м. Ужгород Томаш Беззег.

Загалом нині на території Ужгородського району функціонують 13 дитячих будинків сімейного типу та 5 прийомних родин, в яких виховуються 96 дітей.

Остання зміна сторінки: 05-08-2021 16:02