У районі перевіряють заклади масового перебування людей на дотримання протиепідемічних вимог

З 11 лютого у Закарпатській області діє "червона" зона, відтак, передбачено дотримання ряду правил як громадянами, так і представниками бізнесу. Правоохоронці перевіряють наявність сертифікатів чи негативних тестів ПЛР у суб’єктів господарської діяльності та у найманих працівників.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 робота громадських закладів – ТРЦ, закладів харчування, магазинів непродовольчої ланки, – у «червоній» зоні можлива за умови вакцинації 100% персоналу.

“До складу рейдових груп, які контролюють виконання протиепідемічних вимог громадянами та суб’єктами господарювання, входять співробітники поліції, представники Держпродспоживслужби та органів місцевого самоврядування. Також працівники поліції здійснюють заходи з контролю за виконанням протиепідемічних вимог пасажирами міжрегіонального сполучення”, - зазначив керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Ужгородського району Віталій Дупин.

Громадянам і суб’єктам господарювання вкотре наголошують на необхідності дотримання карантинних обмежень і звертають увагу на адміністративну відповідальність — за порушення встановлених правил і кримінальну — за використання підробних сертифікатів.

„Здоров’я всіх залежить від дисциплінованості і правосвідомості кожного. Неухильно дотримуйтеся всіх карантинних обмежень, соціальної дистанції, користуйтеся засобами індивідуального захисту, уникайте місць скупчення людей. Будьте відповідальними та свідомими у своїх діях. Бережіть себе та близьких!” – заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Віталій Дупин.

Нагадаємо, «червоний» рівень епіднебезпеки передбачає низку обмежень. Зокрема, забороняється робота непродовольчих магазинів та ринків, проведення масових заходів тощо. Обмеження не діятимуть, якщо 100% працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані або у них є ПЛР-тестування, які дійсні 72 години. Натомість у цей період працюватимуть продовольчі магазини, ринки та аптеки при дотриманні карантинних обмежень.

Остання зміна сторінки: 11-02-2022 14:07