У Костринській громаді відкрили сучасний Дія.Центр.

У Костринській громаді Закарпатської області відкрили сучасний Дія.Центр. Близько 5 тисяч місцевих мешканців і вимушених переселенців швидко і доступно зможуть отримувати понад 150 державних послуг в одному приміщенні.

«Попри війну та труднощі, з якими стикаємося щодня, ми продовжуємо розвиватись та впроваджувати цифрові рішення. Відкриття Дія.Центру у нашій громаді є дійсно визначальною подією, адже це результат важкої роботи. Впевнений, що відкриття Дія.Центру значно поліпшить життя населення та сприятиме цифровому розвитку громади», - зазначив Юрій Гузинець, голова Ужгородської РВА.

У ЦНАПі обладнане місце для самообслуговування, зона очікування, конференц-зал, дитячий куточок, кімната персоналу, робочі місця для працівників, місце, де можна оцінити якість обслуговування.

Важливою умовою відкриття Дія.Центру є дотримання вимог безбар’єрності та доступності усіх категорій населення. Тому для людей з особливими потребами передбачений пандус, таблички зі шрифтом Брайля, тактильна плитка, виділені контрастними кольорами знаки, інформаційні таблички, інформатори та покажчики. Усі вони сприяють безпечному орієнтуванню в просторі людей з інвалідністю.

Крім цього, у Дія.Центрі є конференцзал, ігровий простір та сповивальний столик для дітей.

Остання зміна сторінки: 20-12-2023 12:41