У Чопській територіальній громаді облаштовують тимчасове житло для внутрішньо-переміщених осіб.

Багатьом з тих, хто знайшов прихисток у нашому районі, вже немає куди й повертатися. А тому, є потреба в допомозі із житлом для постраждалих від війни.

Сьогодні, начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець оглянув приміщення, яке вже роками не використовувалось та наразі тут проводяться ремонтні роботи, підключення до комунікацій та обладнання всіх належні умов для того щоб люди, які втратили домівки на територіях де йде війна, змогли облаштуватися і розпочати нове життя вже в місті Чоп.

Приміщення, у якому планується розміщувати переселенців, має кімнати для поселення близько 40 осіб та має електропостачання, водопостачання, кухонний блок, а також встановлюється додаткова сантехніка.

Кожен день ми працюємо, допомагаємо нашим захисникам та підтримуємо вимушених переселенців. Кожна дія наша дія – це маленький крок до перемоги України. І колись ми досягнемо нашої мети!

Остання зміна сторінки: 28-07-2022 16:53