Триває відновлення автошляху Т-07-12 Перечин – Свалява.

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» триває відновлення автошляху Т-07-12 Перечин – Свалява.

Сьогодні, голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець разом з народним депутатом України команди Президента Михайлом Лабою та головою Мукачівської райдержадміністрації оглянули відремонтовану дорогу Оленівського перевалу– наразі дорожники вже завершують нанесення крайової розмітки.

Відремонтована дорога дозволить подорожувати туристам, які відпочивають у цих двох районах. Ті, хто оздоровлюється у Свалявських санаторіях, зможуть піти у гори на Перечинщині та Великоберезнянщині і навпаки. Дорога стимулюватиме економічний розвиток цих районів.

Разом з тим, в ході зустрічі було обговорено хід виконання проєктів соціально-економічного розвитку районів та потреби громад.

Остання зміна сторінки: 12-11-2021 08:57