Триває успішна реалізація проєкту ЮНІСЕФ „Поруч”

На території Ужгородського району триває успішна реалізація проєкту ЮНІСЕФ „Поруч”- спільного проєкту МОН та ЮНІСЕФ, УАФ, за підтримки Закарпатської асоціації футболу, який передбачає спортивні активності для дітей, що направлені на психосоціальну підтримку і відновлення через спорт.

Сьогодні, начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець відвідав чергове заняття, яке відбулося на базі Ужгородської спеціалізованої школи I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Діти мали змогу почерзі займатися у трьох локаціях:

„Спортивній” – на цій локації діти виконають розвиваючі вправи на координацію з м’ячом та прийом–передача м’яча, тощо.

„Здоров’я та безпека” – на цій локації діти ознайомляться з принципами надання першої домедичної допомоги.

„Територія безпеки”- на цій локації діти в ігровій формі спілкуються з психологом.

„Майже усі учасники проєкту – діти з внутрішньо переміщених родин, тобто переселенці. Приємно, що ми можемо хоч трішки відволікти цих дітей та їхніх батьків від проблем, розважити, надати психологічну підтримку та допомогти їм впоратися з жахіттями війни і адаптуватися на новому місці”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Всі отримали багато позитивних емоцій та подарунки від організаторів.

Остання зміна сторінки: 12-08-2022 15:35