Тринадцята сесія VІІІ скликання Ужгородської районної ради

Тринадцята сесія VІІІ скликання відбулася сьогодні, 24 червня в Ужгородській районній раді. Участь у засіданні прийняла перший заступник начальника Ужгородської районної військової адміністрації Христина Мацко.

На початку сесії присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих, які віддали своє життя за свободу, суверенітет і незалежність нашої держави.

На порядку денному тринадцятої сесії розглядалися питання про виконання фінансового плану Комунальних некомерційних підприємств: «Великоберезнянський центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради» та «Ужгородський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради».

Крім того були прийняті відповідні рішення що стосуються комунальної власності Ужгородського району.

Остання зміна сторінки: 24-06-2022 16:12