Термінова нарада начальника Ужгородської РВА

В Ужгородській районній військовій адміністрації відбулась термінова нарада, головна тема якої - пошук дієвих методів боротьби з несанкціонованим випалюванням сухої рослинності, запобігання ризиків виникнення пожеж та систематичного загорання лісових масивів та на території Ужгородського району.

Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець та заступник начальника Ужгородської РВА Віталій Дупин разом із представниками силових структур, ДСНС, лісової галузі та правоохоронних органів Ужгородського району обговорили активізацію роботи, об’єднання зусиль та координацію спільних дій влади, органів поліції, лісової охорони та рятувальників щодо оперативного реагування у разі чергових випадків підпалу рослинності та покарання винних осіб.

Задля недопущення повторних загорянь у екосистемах району, Радіон Кіштулинець дав доручення організувати проведення серед населення роз’яснювальної роботи щодо заборони самовільного випалювання сухої рослинності або її залишків та забезпечити належний контроль за виконанням вимог чинного природоохоронного законодавства.

„Ми повинні докласти максимум зусиль, щоб не допустити реалізацію заходів, які б могли дестабілізувати ситуацію у районі. Подібні резонансні пожежі, які проходили у нашому регіоні за останні декілька днів приносять великі збитки державі, тож винні повинні бути знайдені і покарані”, - наголосив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 11-08-2022 10:11