Сумна звістка із Сходу: учора внаслідок ворожого вогню загинув офіцер Максим Польовий

Учора, 27 травня, внаслідок ворожого вогню загинув офіцер 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ, заступник командира батальйону - Максим Польовий. Захисник отримав кульове поранення від руки снайпера. Йому було 36 років.

Сьогодні на території 15 окремого гірсько-піхотного батальйону в Ужгороді відбулася панахида за загиблим солдатом  в якій прийняли участь голова Закрпатської облдержадміністрації Анатолій Полосков,  в.о голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко та заступник голови Віталій Дупин.

Анатолій Полосков та Христина Мацко разом з присутніми вшанували пам’ять Героя хвилиною мовчання та покладанням квітів.

На жаль, Україна і сьогодні продовжує втрачати найгідніших своїх синів, що мужньо відстоюють право рідної країни на цілісність, суверенітет та мир.

Найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам.

Світла пам’ять Герою!

Остання зміна сторінки: 28-05-2021 11:12