Створення та розвиток пожежно-рятувального підрозділу на території Холмківської громади обговорили під час робочої зустрічі

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів робочу зустріч, на якій були присутні народний депутат України команди Президента Михайло Лаба, начальник Головного управління ДСНС України в Закарпатській області Роман Гудак, заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Василь Варга та Холмківський сільський голова Тетяна Вачиля.

Пріоритетні завдання та основні напрямки роботи щодо ефективної організації розвитку системи цивільного захисту та реагування на надзвичайні ситуації на території Холмківської територіальної громади, обговорили під час зустрічі. Основну увагу було приділено питанню щодо утримання, створення та розвитку пожежно-рятувального підрозділу на території громади.

„Питання пожежної охорони в громаді – надважливе.  Задля оперативного реагування на виникнення пожеж та різноманітних надзвичайних подій потрібно розширювати мережі місцевих пожежних команд, - зазначив голова  райдержадміністрації Радіон Кіштулинець, - Однією з причин значних збитків від пожеж є те, що пожежно-рятувальні підрозділи, як правило, знаходяться далеко, тому реагувати на надзвичайні ситуації складно, коли вони трапляються у сільській місцевості. Всі втрати як людські, так і матеріальні можуть бути зменшені шляхом поліпшення нинішньої системи цивільного захисту на місцевому рівні”.

Остання зміна сторінки: 12-01-2022 12:04