Створення та функціонування добровольчих формувань

На сьогодні в Україні розбудовується потужна система територіальної оборони, сила якої полягає поєднанні військової та цивільної складових у захисті Батьківщини.

„Створення та функціонування добровольчих формувань територіальної оборони, залучення та підготовка мотивованих й патріотично налаштованих громадян України дасть можливість сформувати простір безпеки в Україні, гарантувати мирне життя і захист мирного населення та сприятиме суттєвому підвищенню обороноздатності України”, - Іван Литвак в.о. командира військової частини А 7029 (101окремої бригади територіальної оборони).

Вчергове під час наради було наголошено на пришвидшенні створення добровольчих формувань, затвердженні кандидатур командрів задля виконань завдань, а саме охорони важливих об‘єктів, чергуванні на визначених територіях, протидії диверсантам в територіальних громадах.

За підсумками розгляду данного питання начальник районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець дав відповідні доручення.

Остання зміна сторінки: 11-07-2022 09:01