Створення поліцейської станції обговорили в Чопській міській територіальній громаді

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів виїздну робочу зустріч з Чопським міським головою Валерієм Самардаком, представниками ДСНС та національної поліції щодо створення поліцейської станції селі Соломоново та пожежної частини на території Чопської міської територіальної громади.

«Створення поліцейської станції дасть можливість своєчасно та оперативно реагувати на правопорушення в територіальній громаді, а також забезпечувати жителів іншими поліцейськими послугами”, — зазначив голова райдержадміністрації Радіон Кіштулинець.

Відкриття поліцейської станції – проект, який реалізовується в рамках всеукраїнського проекту Національної поліції “Поліцейський офіцер громади”. Реалізація цього нового постійно діючого проекту дозволить забезпечити зв’язок громади і поліцейського, який направлений на забезпечення якісних умов життя, безпеки, якісного реагування на будь-які ситуації, даючи можливість людям відчувати впевненість і безпеку в своїй оселі, населеному пункті , громаді.

Також, під час зустрічі, розглянули створення  пожежної частини, задля недопущення розвитку пожеж та її катастрофічних наслідків на території Чопської територіальної громади

Остання зміна сторінки: 13-01-2022 16:53