Співпраця районної і міської влади щодо надання освітніх послуг дітям району

Днями в Ужгородській міській раді відбулася робоча зустріч із питань міжбюджетних трансфертів в освітній галузі за участі голови райдержадміністрації Вячеслава Дворського, заступників міського голови Ігоря Фартушка та Василя Гомоная,  начальників управління освіти міста - Наталії Мухомедьянової та відділу освіти райдержадміністрації  – Маріанни Михайлишиної, депутатів міськради Віталія Готри, Юрія Мандича та Сергія Фрінта.

Під час зустрічі йшлося про необхідність прийняття рішення щодо компенсації витрат з міського бюджету за послуги у галузі освіти, які отримають діти, що проживають на території району, але відвідують заклади освіти міста.  На даний час освітні заклади міста  відвідують 1492 школярі та 406 дошкільнят з Ужгородського району (без урахування Баранинської ОТГ).

Присутні узгодили наступні кроки щодо співпраці з надання освітніх послуг для дітей району.

Остання зміна сторінки: 29-01-2020 17:20