Шляхи розвитку туристичної галузі в Ужгородському районі обговорили в райдержадміністрації

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів робочу зустріч з керівником Агентства екскурсій „Пригоди в Карпатах” Костянтином Балабановим та  гідом-екскурсоводом, гірським провідником “Клубу піших туристів” Орестом Когутом.  Під час зустрічі було обговорено шляхи подальшого розвитку туристичної галузі в Ужгородському районі та збільшення потоку туристів.

Також, під час зустрічі було детально обговорено аспекти подальшої співпраці в промоції туристичних продуктів, а особливо на території Ужанського національного природного парку.

„Наразі райдержадміністрацією збираються пропозиції щодо бачення покращення діяльності та стратегій розвитку туризму, як на території Ужанського національного природного парку так і на території району загалом. На основі цих пропозицій буде розроблено туристичну карту, що дозволить залучити додаткове фінансування для сприятливих умов розвитку туристичних послуг Ужгородщини”, - зазначив голова району.

Остання зміна сторінки: 22-11-2021 17:05