Шановні педагоги, учні та батьки!

Щиро вітаємо вас із чудовим вересневим святом – днем Знань!  1 вересня – традиційне особливе свято, завжди яскраве, насичене емоціями та хвилюючою атмосферою. Для когось цей навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – випускним. День знань – це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас: дорослим він дає можливість повернутися у свої молоді роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи. У цей святковий день від всієї душі хочеться побажати усім учням успіхів у навчальному процесі, гарних оцінок, цікавих занять, вірних товаришів. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.Незабутніх Вам миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів та  невпинного пізнання світу.  Зі святом вас - із початком нового навчального року! Щасти вам!

Остання зміна сторінки: 01-09-2021 09:48