![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/7ac6ae2d1560b5ff2f588db45ba36d42.jpg?itok=uv8yDZlH)
У зв'язку з обмежувальними заходами, введеними на території держави з приводу протидії розповсюдження короновірусу SARS-CoV-2, КНП “Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради Закарпатської області” з 17.03.2020р у відповідності до протоколів обласної та районної комісій з питань ТЕБ та НС переходить у режим карантину.
- госпіталізація у стаціонарні відділення проводиться виключно в ургентних випадках
- відвідування хворих у стаціонарних відділеннях суворо заборонено
- відвідування пацієнтами поліклінічного відділення обмежено
Просимо віднестись з порозумінням до обмежувальних заходів.
Вони направлені в першу чергу на те, щоб уберегти Вас та Ваших близьких від інфікування.
Консультацію по заходам запобігання поширенню коронавірусу SARS-CoV-2 , та тактику поведінки у період карантину можна отримати по гарячій лінії «Ужгородської районної клінічої лікарні» тел:662222
Остання зміна сторінки: 17-03-2020 12:06