Селекторна нарада з територіальними громадами району

Сьогодні, 23 лютого в.о. голови райдержадміністрації Віталій Дупин провів селекторну нараду з представники територіальних громад району, в режимі відеоконференцзвязку, на якій були обговорені шляхи вирішення актуальних питань району.

На порядок денний наради були винесені питання про дотримання карантинних обмежень на відповідних територіях району, про забезпечення прийняття керівниками робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та відповідними місцевими комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій необхідних рішень, спрямованих на недопущення гострої респіраторної хвороби  COVID-19, а також питання щодо визначення об’єктів конкурсу із  перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Ужгородського району.

По завершенню Віталій Михайлович закликав голів до співпраці, а також ефективної взаємодії у виконанні поставлених завдань.

Остання зміна сторінки: 23-02-2021 15:29