Розширена нарада з головами територіальних громад району

В.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христини Мацко провела розширену нараду з головами територіальних громад району з питань інвентаризації об’єктів нерухомого майна, передачі в комунальну власність об’єктів критичної інфраструктури та створення центрів місцевої пожежної охорони (центрів безпеки) в територіальних громадах району.

Особливу увагу було приділено питанню інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території територіальних громад. Адже її потрібно провести до кінця цього року згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», уведеного в дію Указом Президента України від 29 квітня 2021 року        № 180. Детальну методичну і консультативну допомогу з приводу зазначеного питання надала представниця від Закарпатської облдержадміністрації Галина Руснак. Вона підкреслила, що така інвентаризація дасть можливість отримати повну та актуальну інформацію про наявні ресурси, які знаходяться в громадах, що сприятиме у подальшому забезпеченню їх сталого розвитку. А також в обговоренні питань порядку денного взяли участь  начальник Ужгородського районного Управління ГУ ДСНС України у Закарпатській області Віктор Глушеня та заступник начальника Ужгородського міжрайонного управління водного господарства Яна Рубан.

Нарада відбулась у форматі живого діалогу між представниками територіальних громад та керівництвом райдержадміністрації з приводу питань, що порушувались в процесі обговорення.

Остання зміна сторінки: 22-10-2021 14:22