Розширена нарада з головами місцевих рад територіальних громад Ужгородського району.

Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець провів робочу розширену нараду з головами місцевих рад територіальних громад Ужгородського району. Участь в нараді також взяв заступник начальника Ужгородської РВА Віталій Дупин.

Під час наради були розглянуті питання, що стосуються забезпечення транспортними засобами Збройних Сил України (підрозділів Сил територіальної оборони), діяльності добровольчих формувань територіальних громад в Ужгородському районі, підготовки господарського комплексу та установ бюджетної сфери Ужгородського району до стабільної роботи в осінньо-зимовий період, проблемні питання розміщення внутрішньо-переміщених осіб в комунальних закладах територіальних громад Ужгородського району, організації нового 2022-2023 навчального року, а також заслухали доповідь про проект державних грантів для підтримки бізнесу „є Робота”.

Очільник району зауважив, що кожне питання є зараз надважливе і потребує особливої уваги та детального розгляду.

„Допомога нашим воїнам та тимчасово внутрішньо-переміщеним особам, безпечний освітній процес, вчасна підготовка до зимового періоду – основа, яку ми повинні обговорити, проаналізувати і виробити певний алгоритм дій по кожному напрямку”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 11-07-2022 08:57