Розширена нарада при голові Ужгородської районної державної адміністрації Радіону Кіштулинцю

Сьогодні, 5 січня, голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів розширену нараду з головами місцевих рад територіальних громад району. У нараді також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко, заступник голови райдержадміністрації Віталій Дупин, начальник Ужгородського районного центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Тищук, в.о. командира 68 батальйону, начальник штабу територіальної оборони Олександр Чуйко, начальник Ужгородського районного управління Головного управління ДСНС України у Закарпатській області Руслан Глушеня, представник Ужгородського районного управління поліції ГУНП в Закарпатській області Тимофій Тішков та працівники райдержадміністрації.

Про організацію заходів територіальної оборони в Ужгородському районі проінформували начальник Ужгородського районного центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Тищук та начальник штабу територіальної оборони Олександр Чуйко, які повідомили, що з 01 січня 2022 року введено в дію  Закон України ,,Про основи національного спротиву”, відповідно до якого територія району являється районом територіальної оборони, а також повідомили про визначені Законом повноваження органів місцевого самоврядування при здійсненні заходів територіальної оборони.

Руслан Глушеня начальник Ужгородського районного управління Головного управління ДСНС України у Закарпатській області розповів про необхідність створення підрозділів місцевої пожежної охорони (центрів безпеки) у територіальних громадах Ужгородського району, задля швидкого реагування пожежних підрозділів на пожежу та ліквідації наслідків пожеж.

Начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Катерина Дупин для забезпечення об’єктивного нарахування плати за землю та збільшення надходжень до місцевих бюджетів у своєму виступі наголосила на необхідності проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів територіальних громад  Ужгородського району. Для цього необхідно передбачити кошти у місцевих бюджетах громад.

Також під час наради керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ужгородському районі, заступник голови райдержадміністрації Віталій Дупин проінформував присутніх про роботу рейдових мобільних груп, які щоденно здійснюються перевірки щодо дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання,  релігійними організаціями, транспорту, осіб які перебувають на самоізоляції. До виступу також долучився представник Ужгородського районного управління поліції ГУНП в Закарпатській області Тимофій Тішков.

Обговорення кожного із питань порядку денного відбулось у форматі тривалого та конструктивного діалогу між представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в районі.

Остання зміна сторінки: 05-01-2022 16:04