Розширена нарада при голові  райдержадміністрації Радіону Кіштулинцю

В Ужгородській районній державній адміністрації відбулася розширена нарада при голові  райдержадміністрації Радіону Кіштулинцю за участю голів місцевих рад територіальних громад та начальників відділів культури, освіти, спорту місцевих рад територіальних громад району та голів федерацій з видів  спорту, які діють на  відповідних територіях територіальних громад. В нараді також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко та народний депутат України команди Президента Михайло Лаба.

Під час наради було обговорено основні аспекти розвитку галузей освіти, культури, молоді і спорту на території громад, впровадження сучасних технологій у роботі, особливості функціонування в умовах реформ.

Задля ефективної роботи та з метою подальшої підготовки і реалізації культурних, спортивних та освітніх проектів територіальні громади району будуть подавати пропозиції для подальшого їх узагальнення. Також громадами будуть розроблені спортивні дорожні карти з метою проведення різних спортивних заходів між територіальними громадами Ужгородщини. Спільними зусиллями буде спланована подальша культурно-мистецька діяльність на поточний рік та визначені пріоритетні напрямки.

В умовах високого динамізму розвитку науки та освіти, стрімкого оновлення системи знань на перший план виступають завдання перегляду змісту, форм і методів навчання, орієнтації освіти на особистість учня, запровадження нових технологій навчання, які забезпечували б високу якість підготовки випускників. Відтак відділ освіти Ужгородської районної державної адміністрації працює над розробленням програми „Все можливо”, яка передбачає заохочення учнів, котрі є переможцями обласних олімпіад і вчителів, що готували їх до цих олімпіад.

Також, під час наради, було обговорено проведення щорічного  культурного фестивалю „Традиції без коронів”. Кожна громада повинна подати пропозиції щодо місця та формату проведення фестивалю.

На закінчення, голови територіальних громад отримали вичерпні відповіді на актуальні питання щодо ефективної організації діяльності з управління освітнім середовищем у межах своїх територіальних громад.

Остання зміна сторінки: 17-01-2022 15:00