Рокам ніколи пам’яті не стерти

З нагоди 76-ї річниці визволення Закарпаття та України від нацистських загарбників у закладах культури району проведено цикл заходів приурочені цим подія. У серці кожного з нас жива пам'ять про внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. У центральній районній бібліотеці села Тийглаш та її  філіях смт Середнє селах Дубрівка, Чабанівка, Худльово, Сторожниця, Коритняни, Невицьке, Н. Солотвино, Кам’яниця  було проведено ряд заходів: історико – патріотична викладка літератури «Рокам ніколи пам’яті не стерти»,  бесіда у книжкової виставки «Допоки пам'ять в серці не згасає», історична хвилина біля книжково-ілюстративної виставки «На пам'ять не покладено табу», у читальному залі організована інформаційна літературна година «Україна в полум’ї війни» оформлені книжкові виставки «Рокам ніколи пам’яті не стерти», «Україна в полум’ї війни», «Наш край- наша історія». У клубі с. Чабанівка, Дубрівка, Оноківці відбулися літературні привітання ветеранів. Упорядкуванні пам’ятники воїнам визволителям, з метою утвердження принципів загальнолюдської моралі на основі відновлення історичної пам’яті  28  жовтня цього року відбулося покладання квітів у селах до пам'ятників.    Ми завжди пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю.  Ми пам’ятаємо всіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. Проведені заходи дали змогу підростаючому поколінню дізнатися щось нове і цікаве для себе,  поринути  у ті часи та події, які ми не маємо права забувати, заради  процвітання України та її мирного майбутнього.

Остання зміна сторінки: 29-10-2020 15:58