Робота щодо запобігання поширенню менінгококової інфекції продовжується

На сьогоднішній день на території населених пунктів Коритняни, Часлівці зареєстровані випадки захворювання на менінгококову інфекцію серед дітей.

По результатах обстеження на носійство менінгококу контактних по першому випадку захворювання  у  двох дітей  виявлено позитивний результат, діти госпіталізовані . Проведена та продовжується дезінфекція в класних і допоміжних приміщеннях закладу. Обстежені контактні діти і дорослі по нових випадках, дослідження тривають. Протиепідемічні заходи в вогнищах захворювання менінгококовою інфекцією продовжуються.

12.03.2020, за участі голови Ужгородської райдержадміністрації Дворського Вячеслава Миколайовича та відповідних установ, відбулося розширене позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де ситуацію, яка склалася в зазначених населених пунктах класифіковано, як медико-біологічною надзвичайною ситуацією місцевого рівня.

По розгляду  даного питання комісією прийняті рішення, які направлені для виконання до сектору цивільного захисту Ужгородської райдержадміністрації, Ужгородського МРВ УДСНС України у Закарпатській області, Ужгородську міськрайонну філію державної установи „Закарпатський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”,   КНП „Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради”, КНП „Ужгородський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради”.

Остання зміна сторінки: 13-03-2020 16:18