Робочий візит в Кам’яницьку сільську раду

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Манайло-Приходько Рената Юріївна, начальники відділів освіти Михайлишина М.І. та культури, молоді та спорту Котляр М.З. здійснили робочу поїздку в Кам’яницьку сільську раду  по питанню відновлення роботи закладу освіти в селі Гута. Разом з сільським головою, директором Кам’яницької школи та громадським активістом оглянули готовність школи до навчального процесу. Перевірили всі приміщення навчального закладу, оцінили ступінь оснащення їх меблями та оргтехнікою, а також умови, в яких працюватимуть і навчатимуться  всі учасники освітнього процесу. Оглянули прилеглу до школи територію.

В ході поїздки також відвідали інші заклади бюджетної сфери: ФАП та клуб в с.Гута, а також клуб, школу та дитячий садок в с.Кам’яниця. Обговорили питання щодо переміщення філіал-бібліотеки з села Гута в с.Кам’яниця. Дане питання буде розглянуто на засіданні сесії Кам’яницької сільської ради.

Остання зміна сторінки: 20-05-2020 16:24