Робочий візит у Ставненську територіальну громад.

Начальник Ужгородської РВА з робочим візитом відвідав Ставненську територіальну громаду.

Питання життєдіяльності громади, підготовка до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 установ бюджетної сфери та очистка доріг в зимовий період на території громади – основні питання, які обговорили начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець та голова Ставненської територіальної громади Іван. Мандрик.

Присутні поспілкувалися про комплекс робіт, які проводяться дорожньо-експлуатаційними організаціями для забезпечення безперебійного та безпечного руху на автомобільних дорогах у зимовий період. А саме: про очищення доріг від снігу, захист від снігових заносів, боротьбу із зимовою слизькістю, а також, в ході, зустрічі узгодили ряд важливих питань.

Остання зміна сторінки: 26-10-2022 16:47