Робочий візит голови РДА в Галоцьку школу

З метою ознайомлення з умовами, створеними для навчання і виховання дітей сьогодні голова районної державної адміністрації Вячеслав Дворський відвідав.

Вячеслав Миколайович оглянув класні приміщення, поцікавився якістю харчування учнів, а також перевірив дотримання протиепідемічних заходів.

Поспілкувався з сільським головою, керівництвом та педагогічним колективом школи, поцікавився які проблеми хвилюють педагогів. Відбувся обмін думками щодо матеріально-технічного забезпечення школи, освітніх програм, досягнень колективу.

Обговорили перспективи розвитку закладу. В рамках створення опорних шкіл району Галоцька початкова школа має можливість стати філією однієї з опорних шкіл, які зараз активно створюються на території району. Від належної організації навчального процесу, його відповідності сучасним освітнім вимогам й освітньому процесу залежить якість надання нових знань та рівень підготовки кожної дитини.

В структурі Галоцької початкової школи функціонують як дошкільний, так і шкільний підрозділи. У 2020-2021 навчальному році в закладі навчається 35 учнів,

Функціонує 1 група продовженого дня. Мова навчання - угорська.

Харчування організовано безпосередньо в закладі. Приготування обідів здійснюється працівниками закладу, продукти харчування закуповує відділ освіти. Школа функціонує у типовій 2-поверховій будівлі ДНЗ.

Остання зміна сторінки: 09-09-2020 16:33