Робочий візит голови РДА до Руськокомарівської ЗОШ

10 січня голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський здійснив робочий візит до Руськокомарівської загальноосвітньої школи I-III cтупенів.

В ході робочого візиту очільник району поспілкувався з педагогічним колективом школи, оглянув навчальні кабінети школи та ознайомився з проблемними питаннями, які потребують вирішення. Головною проблемою навчального закладу залишається заміна перекриття між першим та другим поверхами будівлі, заміна вікон в приміщенні школи та  облаштування спортивного майданчика.

Голова райдержадміністрації зазначив „Наша головна мета - якість та доступність освіти для всіх дітей району. Ми плануємо й надалі працювати максимально ефективно для розвитку освітньої сфери”.

Остання зміна сторінки: 10-01-2020 14:08