Робочий візит голови до  комунального некомерційного підприємства «Перечинська лікарня»  Перечинської  міської ради.

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець  разом з народним депутатом України команди Президента Михайлом Лабою з робочим візитом відвідали  комунальне некомерційне підприємство «Перечинська лікарня»  Перечинської  міської ради.

Метою поїздки було вивчення проблемних питань та обговорення необхідності щодо сприяння народного депутата виділення додаткових коштів державного бюджету для проведення реконструкції та ремонту лікарні, а також придбання  технічного і медичного обладнання.

„Галузь охорони здоров’я є однією з найвідповідальніших, а життя й здоров’я жителів району для нас, стоїть на першому місці. Населення потребує якісної медичної допомоги, оснащення лікарні сучасною медапаратурою та комфорту перебування в палатах. Тому всі свої зусилля ми, в першу чергу, направляємо у цю сферу”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 04-02-2022 16:52