Робоча зузстріч у голови райдержадміністрації Радіона Кіштулинця

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів робочу нараду з начальником Ужгородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігорем Тищуком. Нанараді також були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко, голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко та начальник відділу № 1 Ужгородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ярослав Дмитрук.

На робочій нараді розглянули питання щодо удосконалення та взаємодії  діяльності щодо реалізації держаної  політики у сфері оборонної роботи на території району, а також забезпечення виконання плану осіннього призову 2021 року  громадян на строкову військову службу і заходи з питань територіальної оборони.

Остання зміна сторінки: 30-09-2021 13:45