Робоча зузстріч голови райдержадміністрації щодо активізації щеплення проти COVID-19

Сьогодні, голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів робочу зустріч з керівником ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика» Мирославою Каламуняк. Під час зустрічі було обговорено питання щодо дотримання карантинних обмежень працівниками підприємства та  активізації щеплення проти COVID-19.

Голова райдержадміністрації  проінформував про ситуацію зі стану вакцинації в районі та про важливість проведення вакцинації, нагадав  про дотримання правил використання деззасобів та проведення температурного скринінгу працівників.

«Зважаючи на поширення випадків захворювання на коронавірус COVID-19, прошу вас, дотримуватися  санітарно-епідеміологічних і санітарно-гігієнічних правил, берегли себе, своїх рідних і близьких, працівників та клієнтів. Як керівник ви безпосередньо відповідальні за здоров’я своїх працівників», – зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 29-12-2021 15:40