Робоча зустріч щодо забезпечення надання культурних послуг населенню

Відбулася робоча зустріч по питанню забезпечення надання комплексу культурних послуг населенню в якій взяли участь директор Департаменту культури Закарпатської обласної державної адміністрації Оксана Бабунич, в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко, керівник апарату Руслана Боднарюк, голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко, голова Великоберезнянської райдержадміністрацій Ігор Шніцер, перший заступник Перечинської райдержадміністрації Віталій Дупин, голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин, а також працівники відділу культури,  молоді та спорту Ужгородського та Великоберезнянського районів.

Під час робочої зустрічі директор Департаменту культури Закарпатської обласної державної адміністрації Оксана Бабунич проаналізувала базову мережу закладів культури Ужгородського району, які  перейшли у комунальну власність розміщених на території району ОТГ.

Остання зміна сторінки: 04-02-2021 09:05