Робоча зустріч щодо передачі архівних справ

Сьогодні в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко та керівник апарату Руслана Боднарюк взяли участь в робочій зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування Ужгородського району (ОТГ): Середнянська, Великодобронська, Сюртівська, Холмківська, Баранинська, Оноківська та міста Ужгород. Присутні розглянули питання, щодо передачі архівних справ ліквідованих підприємств, установ, організацій, колгоспів та фірм в новостворені територіальні громади, в зв’язку з ліквідацією Комунального закладу «Ужгородський районний трудовий архів Ужгородської районної ради».
В процесі обговорення були пропозиції щоб новоутворені об’єднані територіальні громади ввійшли в склад засновників комунального закладу. На жаль, пропозиція не була підтримана. Тому було розроблено механізм та строки передачі архівних справ від ліквідованого Комунального закладу «Ужгородський районний трудовий архів Ужгородської районної ради» до новостворених структур ОТГ.

Остання зміна сторінки: 30-12-2020 15:22