Робоча зустріч щодо передачі амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Чорноголова у комунальну власність Дубриницько – Малоберезнянської територіальної громади

В.о. голови райдержадміністрації Христина Мацко провела робочу нараду щодо передачі амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Чорноголова у комунальну власність Дубриницько – Малоберезнянської територіальної громади.

В нараді взяли участь заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Віталій Дупин, керівник апарату Ужгородської райдержадміністрації Руслана Боднарюк, голова Дубриницько – Малоберезнянської територіальної громади Любов Лавер, а також представники товариства з обмеженою відповідальністю „ТАУЕР-БУД”.

Чорноголівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини збудована в рамках реалізації державної програми “Доступна медицина”, що спрямована на забезпечення доступу мешканців сільської місцевості до якісної первинної медичної допомоги. Проект реалізувався за кошти Державного фонду регіонального розвитку та співфінансування із районного бюджету . Амбулаторія забезпечена сучасним медичним обладнанням.

Остання зміна сторінки: 31-03-2021 16:34