Робоча зустріч начальника Ужгородської РВА щодо надання гуманітарної допомоги

Начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець разом з народним депутатом України Михайлом Лабою зустрілися з директором благодійного фонду благодійної організації "Карітас-Caritas" Мукачівської греко-католицької єпархії Мирославом Русином.

Присутні обговорили можливість та механізми надання гуманітарної допомоги для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території Ужгородського району, а також в ті області, де ведуться бойові дії або вони постраждали внаслідок бойових дій.

"Ми готові співпрацювати з усіма організаціями, які можуть надавати гуманітарну допомогу району. З плином часу потреби для внутрішньо переміщених осіб змінилися. Якщо раніше потрібно було облаштувати пункти для тимчасового проживання на декілька днів, то тепер необхідно забезпечити цих людей речами для тривалого перебування.

Сподіваюся, що наша співпраця буде плідною і вдасться реалізувати всі заплановані ідеї!", - наголосив Радіон Кіштулинець.

Разом до перемоги!

Остання зміна сторінки: 29-04-2022 09:27