Робоча зустріч начальника Ужгородської районної військової адміністрації Радіона Кіштулинця з представниками бізнесу району

Більше двох місяців триває боротьба за нашу державність та нашу свободу! Вражає те, як українці та бізнес гуртуються заради допомоги військовим та постраждалим внаслідок російської агресії.⠀

Відтак, сьогодні начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець провів робочу зустріч з представниками бізнесу Ужгородського району. Обговорили нагальні питання функціонування підприємств в умовах сьогодення, формування економічного фронту нашого району і держави.

Більшості підприємців в нових умовах знадобилися їхні бізнесові навички — уміння швидко ухвалювати рішення в умовах тотальної невизначеності та раціонально використовувати витрати. Ці навички сьогодні працюють не лише на приватний бізнес, але й на підтримку військових та звичайних громадян.

„Наші захисники з честю виконують свій військовий обов’язок, обороняючи кордони нашої держави. Наш обов’язок, у свою чергу – надати військовослужбовцям дієву підтримку”, – наголосив Радіон Кіштулинець.

У єдності наша сила, і лише так ми звільнимо Україну від ворога.⠀

Бажаємо нам перемоги і мирного неба над головою.

Остання зміна сторінки: 26-04-2022 11:47