Робоча зустріч начальника Ужгородської районної військової адміністрації Радіона Кіштулинця

Держава мобілізує усі свої ресурси для перемоги над ворогом та відновлення економіки. Разом з тим, одним із першочергових завдань держави є забезпечення продовольчої безпеки. Тож в Україні стартувала посівна кампанія.

З огляду на всі виклики, з якими зіштовхується аграрний сектор в умовах війни відбулась зустріч начальника Ужгородської районної військової адміністрації з представником банківської установи. Головна мета - підтримка посівної кампанії та агровиробників в цілом, залучення кредитних ресурсів, зокрема Державної програми „Доступні кредити 5-7-9%” в аграрний сектор економіки Ужгородщини на проведення весняно-польових робіт.

„Наше завдання сьогодні активізувати роботу за усіма напрямками, щоб ми могли забезпечити продовольством тих, хто цього потребує. Посівна має відбутись навіть за таких умов. Тому віримо в ЗСУ і працюємо. Все буде Україна” – зазначив Радіон Кіштулинець.

Довідково:

За ініціативою Президента України було внесено низку змін до Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» у напрямку підтримки сільськогосподарських товаровиробників, мета якої забезпечення посівної кампанії, а також підтримка та активізація підприємницької діяльності у період дії воєнного стану.

Основні нововведення до Програми «Доступні кредити 5-7-9%» з метою підтримки сільськогосподарських товаровиробників:

- Програма розширена на середні підприємства з річним доходом до 50 млн євро (раніше було 20 млн євро) та на великі підприємства з річним доходом більше 50 млн євро незалежно від кількості працюючих.

- Максимальна сума кредиту для всіх суб’єктів підприємництва збільшена з 50 млн грн до 60 млн грн з урахуванням групи пов’язаних компаній.

- Процента ставка – 0% річних.

- Ціль кредитування:

інвестиційний кредит на придбання сільськогосподарської техніки;

кредит на поповнення обігових коштів для придбання насіння, добрив та паливно-мастильних матеріалів.

- Термін кредиту – 6 місяців.

- Термін подачі заявки на участь у програмі – до 31 травня 2022 року.

- Розмір кредитної гарантії – 80% від суми кредиту суб’єкта мікро, малого та середнього підприємництва (крім суб’єктів великого підприємництва).

Програму реалізовує Фонд розвитку підприємництва (ФРП). Єдиним учасником ФРП є Уряд України в особі Міністерства фінансів України, що координує усі аспекти діяльності Фонду.

Остання зміна сторінки: 14-04-2022 13:33