Робоча зустріч голови Ужгородської районної державної адміністрації Радіона Кіштулинця

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець разом з народним депутатом України команди Президента Михайлом Лабою провів робочу зустріч з директором Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Михайлом Давиденком.

Присутні обговорили можливість відриття центрів  з надання безоплатної вторинної правової допомоги на території громад району.

Михайло Давиденко зазначив, що відкриття місцевих центрів – це важливий крок до якісної, швидкої та необхідної безоплатної вторинної правової допомоги незахищеним верствам населення.

Місцеві центри забезпечуватимуть доступ до безоплатної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесах для цілої низки соціально незахищених категорій громадян, таких як: малозабезпечені (особи, чий середній місячний сукупний сімейний дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів), учасники бойових дій (у тому числі, це стосується учасників АТО із відповідним статусом, та членів сімей загиблих), діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, біженці, та ін.  Усім цим незахищеним категоріям осіб будуть надаватися послуги адвокатів для представництва їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях, якщо вони належать до категорій, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, як це визначено ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Остання зміна сторінки: 12-01-2022 17:10