Робоча зустріч голови Ужгородської районної державної адміністрації Радіона Кіштулинця

Сьогодні, голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів робочу зустріч з начальником Ужгородського районного управління поліції Головного управління національної поліції в Закарпатській області Олегом Янчинським.

Під час зустрічі присутні обговорили питання загальної імунізації населення, шляхи роз’яснення жителям району обмежувальних протиепідемічних заходів у різних сферах та  роботу мобільних рейдових груп.

„Мобільні робочі групи продовжують проводити заходи із контролю за дотриманням протиепідемічних обмежень, передбачених відповідною постановою Кабінету Міністрів України, з метою запобігання поширенню на територію України гострої респіраторної хвороби COVID-19”, - зазначив Олег Янчинський.

Щоденно рейдові групи здійснюють перевірку суб’єктів господарювання, які проводять діяльність у сфері торговельного та побутового обслуговування населення, заклади громадського харчування, ринки, заклади культури й освіти, перевізників на предмет дотримання карантинних обмежень.

У випадку виявлення порушення поліцейські притягують правопорушників до передбаченої Законом відповідальності.

Остання зміна сторінки: 28-12-2021 16:10