Робоча зустріч голови Ужгородської районної державної адміністрації Радіона Кіштулинця

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів робочу зустріч з народним депутатом України команди Президента Михайлом Лабою та головою Мукачівської райдержадміністрації Едгаром Токарем.

Присутні обговорили та підбили підсумки результату своєї роботи у поточному році та окреслили перспективні завдання на 2022 рік.

«Є відповідні напрацювання, спільні і хороші резерви, а відтак надійна перспектива на майбутнє», - зазначив голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець.

Голова райдержадміністрації підкреслив, що у 2022 році райдержадміністрацією та її структурними підрозділами і в подальшому будуть вживатись усі дієві заходи, спрямованні на покращення рівня життя мешканців району, забезпечення їх економічних та соціальних гарантій.

Остання зміна сторінки: 20-12-2021 17:02