Робоча зустріч голови Ужгородської районної державної адміністрації Радіона Кіштулинця

Сьогодні, відбулась робоча зустріч голови Ужгородської районної державної адміністрації Радіона Кіштулинця з керівницею центру підтримки підприємців «Дія Бізнес» в місті Ужгород Лесею Кайнер.

Під час зустрічі обговорили новостворений масштабний національний проект «Дія Бізнес», ініційований Міністерством цифрової трансформації, центри, якого скоро  діятимуть в 11 містах України та сприятимуть підтримці та розвитку підприємництва, як такого.

Леся Кайнер розповіла про взаємодію між владою та бізнесом, про залучення нових ідей та можливість їх реалізації за допомогою такого інструменту, як уряд. Як приклад, для допомоги у втіленні певних проектів, будуть проведені лекції для територіальних громад Ужгородського району.

«Дія Бізнес» - надає понад 70% консалтингових послуг та консультацій, більшість з яких є абсолютно безкоштовними. Платформа діє у двох напрямках – онлайн та оффлайн.

Остання зміна сторінки: 09-12-2021 11:45